niedziela, 18 lipca 2010

Pani Lato

Całymi dniami biega po rozgrzanej słońcem łące. Kwiaty zakwitły tysiącami kolorów.  Promienie słońca połyskują w Jej rozwianych ciepłym wiatrem włosach. Jest pełnia lata - feeria barw i zapachów, uczta dla zmysłów... To Jej czas... To Ona jest Panią Lata.
Pierwszy z serii czterech wisiorów poświęconych Porom Roku. Każda z nich jest kobietą o odmiennej twarzy i osobowości.
Pani Lato stworzona od podstaw ręcznie z czystego srebra bez użycia form i szablonów jest kwintesencją czystej radości. Kolorowa i optymistyczna. Poznajcie Ją..

 

I jeszcze Zielone Orchidee tonące w ślicznych minerałkach: turmalinach, prehnitach, pirytach, spinelach i soczyście zielonych peridotach....

9 komentarzy:

 1. Jeju, czemu te orchidee nie są moje... Nie miałabyś ochoty na jakąś wymiankę (i tu następuje tak zwane rytualne suszenie zębów:D)
  Poza tym - Pani Lato niesamowita, ja zawsze miałam problem z ludźmi. No z rysowaniem ludzi znaczy się, więc szczerze podziwiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też wyszczerzyłam właśnie zęby:)) Bo ja bym bardzo ale to bardzo chciała mieć jakieś Twoje cudne koronkowe kolczyki!!! i tak na serio teraz to chętnie oddam Ci te orchidee za cosik cudnistego co wychodzi spod Twoich rąk...

  OdpowiedzUsuń
 3. orchidee są piękne !kolorki dobrane wyśmienicie!!tak eleganckie są jak dla mnie natomiast wisior jak dla mnie:)za kolorowy sam pastelowy róż na dole byłby akuratny
  Alicja

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Alicjo za komentarz. W założeniu wisior miał być tak kolorowy jak kwitnąca łąka:))) Stonowana będzie Jesień... Choć i tego obiecać nie mogę;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialne i naszyjnik i kolczyki! Mogłabym ci je skraść...

  OdpowiedzUsuń
 6. nie ,nie obiecuj:)poszalej z jesienią na pewno będzie cudny w twoim wykonaniu
  Alicja

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo elegancka i zwiewna jest Twoja Pani Lato, wiatr rozwiewa jej włosy, w których wpięte ma piękne kwiaty :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej ! Bardzo przepraszam, że piszę komentarz nie na temat Twojego wpisu ale mam bardzo dużą prośbę. Chcę zrobić prezent dla mojej dziewczyny, która jest teraz za granicą i tym samym sprawić jej radość kiedy wróci. Jednakże by to zrobić potrzebuję do tego Twojej pomocy. Zgodzisz się mi pomóc ?

  Jeśli tak podaję linka:

  [LINK] -> PREZENT DLA KURCZAKA

  OdpowiedzUsuń
 9. Pani lato jest rewelacyjna... Aż zazdroszczę tej która go nosi lub będzie nosić...

  Pozdrawiam serdecznie... :)

  OdpowiedzUsuń