piątek, 23 lipca 2010

Pani Jesień

Słońce nie świeci już tak mocno. Wiatr stał się chłodniejszy. Liście mienią się złotem, czerwienią i pomarańczem. Sady uginają się pod ciężarem jabłek. Jest pięknie ale już czuć w powietrzu chłód nadchodzącej Pani Jesieni. Ma liście w splątanych październikowym wiatrem włosach i dziwnie melancholijny wyraz twarzy. Jest wytchnieniem od letnich upałów ale i zapowiedzią zbliżających się chłodów. Oto pani Jesień - drugi z serii wisiorów inspirowanych porami roku. Wykonana w czystym srebrze ozdobiona cyrkoniami, karneolami, granatami, pirytami i cytrynami. 


11 komentarzy:

 1. Zanim dojdziesz do wiosny to ja padnę od wrażeń :D Tak, ten już ma kolory idealne! Super, super ta jesień!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Ci ślicznie:))) Może w końcu zima będzie stonowana - taka zmrożona jak kryształ:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej! Jestem tu po raz pierwszy, aż mnie głowa rozbolała od nadmiaru piękna tworzonego Twoimi łapkami! Jeśli pozwolisz - zagoszczę tu na dłużej :)

  Od jakiegoś czasu zachwycam się bizuterią AURUS - od dziś także Twoją...

  Ta zima mnie intryguje, czekam z niecierpliwością :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam pięknie Miejsce Sympatycznych Klimatów i dziękuję za tak sympatyczny komentarz:)))
  Pozdrawiam i zapraszam często:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. piękny jest !wiesz zastanawiałam się czy użyjesz samych kamieni transparentnych czy zrobisz "mieszankę":)dodając koral ,howlit itp lub użyjesz samych nietransparentnych:))
  Alicja

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale to zakręcone:))) Ale pozytywnie zakręcone:) Dziękuję Alicjo i tym razem jestem pewna, że Zima będzie transparentna.

  OdpowiedzUsuń
 7. a może zimę zrób w dwóch wersjach:)transparentną i nietransparentną:sopelki i kulki w kolorach biały ,szary ,błękitny np opal błękit, marmur biały ale mieszam:)potraktuj to z przymrużeniem oka :)

  OdpowiedzUsuń
 8. http://www.liveinternet.ru/users/KYKOLNIK/page12.shtml nie chcę mącić ci w głowie! ale projekt już pewnie masz, więc chyba nie zaszkodzę ,tak mi się podoba że nie mogłam się oprzeć:))

  OdpowiedzUsuń
 9. Pełno tam inspiracji... i jedno dzieło bliskie jest mojej wizji Pani Zimy. Poza tym mącenie w głowie bywa bardzo twórcze...

  OdpowiedzUsuń
 10. Cudo - kolejne cudo w Twojej kolekcji.

  OdpowiedzUsuń