poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Witam znowu:)

Witam Was serdecznie po dłuuugiej przerwie. Nie leniuchowałam wcale:) Opiekowałam się małym skarbem, który zajął cały mój czas. Jednak czas szybko płynie - synek podrósł a ja wracam do pracy:) Cieszę się bardzo, że znów mogę się z Wami spotykać w tym miejscu - ważnym dla mnie. Mam nadzieję, że znów zaczniecie tu zaglądać z chęcią i zaciekawieniem. 
Mam trochę nowości dla Was - odwiedzajcie mnie to je zobaczycie.

Na dobry początek wisior z jednym z najpiękniejszych labradorytów jakie miałam. Kamień jest tak ładny po obydwu stronach, że grzechem byłoby zakrywać go z jednej lub drugiej strony w tradycyjnej oprawie.


Zdecydowałam więc oprawić go tak aby zamiast jednego naszyjnika powstały dwa i to dwa całkiem różne w charakterze. Łatwo nie było ale w końcu chyba się udało?I jeszcze kilka zdjęć. Fajnie jest znowu pracować.Hello again:) I am back. I was not being lazy I have just been looking after my little son who took all my time. But my little boy is a bit bigger now and I can finally work again. I missed my studio a lot. Hope You missed me too:)) Visit me I have some new pieces for you.
For the beginning the necklace with amazing labradorite - the stone which was too pretty to cover one of the sides. So I decided to make two necklaces in one. For different mood different side:) 
Stay with me - there will be more soon!

6 komentarzy:

 1. Piękny kamień, piękny naszyjnik :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepięknie go oprawiłaś :-)))

  OdpowiedzUsuń
 3. już podziwiałam na fejsbukach, ale jeszcze się tu zachwycę - piękny jest ten kamień, cudownie go oprawiłaś! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale piękna oprawa:)
  Dobrze,że znów jesteś:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również bardzo się cieszę, że wróciłam i dziękuję Ci za wszystkie miłe komentarze

  OdpowiedzUsuń