wtorek, 25 września 2012

Za wcześnie na Halloween

Pozostając nadal w czarownicowym klimacie pokażę Wam kilka ozdób (jeśli można je tak nazwać) przygotowanych właśnie na sesję. Większość jest z brązu Goldie Bronze (polska świetna glinka brązu stworzona przez Waldo Iłowieckiego). Wiadomo, brąz jest znacznie tańszy w porównaniu ze srebrem więc mogłam pozwolić sobie na stworzenie rzeczy, które niekoniecznie będą na sprzedaż.

Trzy medaliony dla wiedźm: środkowy to ten z wcześniejszego posta gdzie był w wersji niewypalonej (niestety część uległa wypadkowi podczas wypalania i dlatego wersja ostateczna różni się od tamtej)


I bardzo dziwny naszyjnik, o którym wiele można powiedzieć ale na pewno nie że jest ładny:D Taki lekko przerażający dla złej wiedźmy w sam raz:)


I na koniec srebrny pająk z pajęczyną i miotła jakby ktoś chciał polatać.A jutro będzie coś ładnego dla odmiany:)))
12 komentarzy:

 1. Piękne projekty, i szlag trafia, że przy srebrze tak nie można poszaleć, bo każdy pyłek nerwowo się łapie. Poza tym inne glinki metali może nawet ciekawiej wyglądają, szczególnie Twoja "odsłona":-)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu - dzięki wielkie:) Drogie to srebro jak cholera ale i tak kocham go najbardziej ze wszystkich glinek:)

   Usuń
 2. ojtam, ładne! nawet ta kończyna w naszyjniku - nie jestem pewna, ręka czy noga? - bardzo ładna, tylko gdyby nie ten pająk... za realistyczny! dostaję dreszczy przy wszystkim, co ma udawać pająka, nawet jak jest zielone, puchate i widać, że sztuczne, a tu taki... no nic już nie powiem, ja w halloweenowych kostiumach z insektów toleruję tylko żuczki i muchy, a z zasady wolę jednak oderwane kończyny czy wyprute organy wewnętrzne, pająkom mówię stanowcze nie! :p ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Shenny - podobają mi się Twoje zasady:D Kończyna czym jest nie wiem nikt:) A pająk - fakt paskudny jest!:D

   Usuń
 3. Niech będzie, że jestem złą wiedźmą (pewnie trochę jestem), ale tym jak to ujęłaś "dziwnym" naszyjnikiem jestem po prostu zachwycona. Jest śliczny, tajemniczy, oryginalny, niecodzienny, niespotykany, perfekcyjnie wykonany itd itp :) Wszystkie te prace z brązu są piękne, ale od tego nie mogę oczu oderwać i gdyby nie to że dopadły mnie kłopoty finansowe tobym żyć Ci nie dała dopóki byś mi go nie sprzedała :D Ech... powzdycham sobie jeszcze chwilę... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lunamis bardzo mi miło:) Każda z nas jest chyba trochę złą wiedźmą:)))

   Usuń
 4. czy jest możliwość zakupienia samego wisiorku miotły?

  OdpowiedzUsuń
 5. napisałam info odnośnie zakupienia samego wisiorku miotły... prosze o kontakt 517425769 dziękuję Marzena Kotula

  OdpowiedzUsuń