niedziela, 18 kwietnia 2010

Kto nie kocha fiołków?

Pytanie wzięło się stąd, że aż się uśmiechnęłam dzisiaj rano kiedy po włączeniu komputera zobaczyłam ostatnią nowość na stronie Aurus: fiołkowe kolczyki. Uśmiechnęłam się bo u mnie na biurku leżą od wczoraj fiołki w postaci kolczyków i wisiora. Bo ja niezmiennie od lat kocham fiołkowy okres w roku:)
Wisior prezentuję poniżej, a kolczyki... no cóż to już inna historia... Podczas lutownia pękł i odstrzelił zawiasek w biglach i jak na razie nie mam pomysłu co z nimi począć... Próbowałam lutować - czego efektem jest tylko zalutowany zawiasek  -  nie mylić z dolutowany:D
Dość pisania oto wisiorek z długą markizą cyrkonii w kolorze fiołków i maleńkimi 1mm cyrkoniami w każdym fiołeczku. Wisior jest dwustronny.

4 komentarze:

 1. Twoje fiołki ładniejsze :o)

  OdpowiedzUsuń
 2. A już myślałam,że będzie wisior z motylkiem:P
  A tu proszę ....fiołki :)
  PIĘKNY JEST!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie ze taki atrakcyjny z obu stron :)

  OdpowiedzUsuń
 4. przepraszam ale nie podobne te kwiatki do fiołków,ani listki nawet fiołkowe nie są a może nie znam tej odmiany!?i-Aurus to miła kobieta ale jej kwiatki bardziej fiołek przypominają a już litek to jak najbardziej od fiołka!?Wisior owszem pomysłowy, dwustronny,ale lepiej zwyczajnie -kwiatki napisać??Za to kuleczki rewelacja we wszystkich wariacjach :))
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń